• Zbulohen çmimet e modeleve të Samsung Galaxy S10

    • January 22, 2019 10:30

    Tani kemi çmimet në euro për tre nga katër modelet Samsung Galaxy S10, të cilat do të lansohen në ngjarjet e Samsung Galaxy Unpacked që do të zhvillohet në San Francisko dhe Lon...