• Zyrtare: Ryan Babel transferohet në Fulham

  • January 16, 2019 09:30

  Skuadra e Fulhamit ka marrë një përforcim të madh për vazhdimin e sezonit të Ligës Premier. Ata kanë angazhuar Ryan Babelin, i cili vjen nga Besiktas për dy milionë euro...

 • Formacionet e mundshme, Juventus – Milan

  • January 16, 2019 09:00

  Juventus dhe Milan janë të gatshëm për Superkupën e Italisë që zhvillohet në Jeddah të Arabisë Saudite. Ndeshja fillon në ora 18:30, ndërsa të dy trajnerët e kanë pranuar...

 • Saido Mane siguron fansat: Ne do të bëhemi kampion

  • January 16, 2019 08:00

  Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane këmbëngul që se nuk do të lëkunden në ndjekjen e titullit të këtij sezoni. Senegali është i bindur se The Reds do të fitojnë këtë vit t...