• “Dua të pensionohem në Barcelonë”

  • January 16, 2019 11:31

  Por, bisedimet mes Albas dhe Barcelonës për kontratë të re ende nuk kanë filluar, edhe pse mbrojtësi spanjoll nuk duket i merakosur dhe ka pak gjasa që ai të largohet nga “Camp...

 • ​I biri i Schumacherit e teston veten në Formula 1

  • January 16, 2019 11:31

  John Elkann, presidenti i ekipit, nuk e përjashtoi mundësinë që kjo gjë të ndodhë. Ai këtë deklaratë e bëri gjatë një intervistë në Detroit Motor Show, transmeton Gazeta Express...

 • Salihamidzic nuk pranon ta ndajë punën me Kahnin

  • January 16, 2019 11:30

  Hasan Salihamidzic i quajtur ‘luftëtari’, drejtori sportiv i Bayern Munichut, është në qendër të kritikave të tifozëve dhe analistëve sportiv gjerman për shkak të rezultateve të...