• ​Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën

  • January 16, 2019 14:31

  Xhaka dhe Leonita ishin martuar në korrik të vitit 2017, pas tre viteve së bashku. Këta të dy publikojnë shpeshherë fotografi me njëri-tjetrin dhe këtë gjë e bënë edhe për përvj...

 • Feronikeli rikthen Konen

  • January 16, 2019 14:30

  Ben Hamed Kone është rikthyer te Feronikeli, pas një aventure gjashtë mujore në Zvicër. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë kishte kaluar te Xamax ku ka zhvilluar vetëm pesë n...

 • Zyrtare: Krajnovic largohet prej Bashkimit

  • January 16, 2019 14:00

  Bashkimi do të zhvillojë ndeshjen e radhës në kuadër të Ligës Ballkanike. Portokallezinjtë janë mysafirë të skuadrës shqiptare të Durrësit, Teutën, i cili takim zhvillohe...

 • Milani e konfirmon largimin e Higuainit?

  • January 16, 2019 13:31

  Milani e postoi një fotografi me lojtarët e klubit si shenjë falënderimi për Princin Saudit dhe Presidentin e Autoritetit të Sportit, Abdulaziz bin Turki Al-Faisal, sot para nde...