• ​Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën

    • January 16, 2019 14:31

    Xhaka dhe Leonita ishin martuar në korrik të vitit 2017, pas tre viteve së bashku. Këta të dy publikojnë shpeshherë fotografi me njëri-tjetrin dhe këtë gjë e bënë edhe për përvj...

  • Feronikeli rikthen Konen

    • January 16, 2019 14:30

    Ben Hamed Kone është rikthyer te Feronikeli, pas një aventure gjashtë mujore në Zvicër. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë kishte kaluar te Xamax ku ka zhvilluar vetëm pesë n...