• Ibrahimovic: Ky është prioriteti im kryesor

  • January 20, 2019 07:31

  Ish-sulmuesi i Juventusit, Interit, Barcelonës dhe Milanit ndien se ende ka shumë për t’i ofruar skuadrës së tij, transmeton Gazeta Express. “Prioriteti im numër n...

 • Marotta: Godin dëshiron t’i bashkohet Interit

  • January 20, 2019 00:00

  Drejtori i ri i sportit të Interit, Giuseppe Marotta, ka konfirmuar zyrtarisht se Diego Godin dëshiron t’i bashkohet Nerazzurrëve. Ish-drejtuesit i Juventusit foli për m...

 • Handanovic: Barazimi rezultat i drejtë

  • January 19, 2019 23:31

  “Bëra disa pritje, por kjo është puna ime”, ka thënë pas ndeshjes portieri që sonte e shpëtoi nga humbja Interin, Samir Handanovic. Neroverdi kishin mundësi më të mir...