• Bernardeschi: Ronaldo më i mirë se Messi

  • October 04, 2018 09:00

  Federico Bernardeschi e cilëson bashëlojtarin e tij, Cristiano Ronaldo, si më të mirë se ylli argjentinas, Lionel Messi. Superylli portugez iu bashkua Bianconerëve në nj...

 • Mourinho mund të shkarkohet në javën e ardhshme

  • October 04, 2018 08:30

  E ardhmja e Jose Mourinhos është në rrezik serioz tashmë te Manchester Unitedi dhe java e ardhshme mund të jetë e fundit për portugezin në Old Trafford.   Koha e Mourinho...

 • “Ronaldo më i mirë se Messi”

  • October 04, 2018 08:00

  Ylli portugez iu bashkua “Zonjës së Vjetër” për 112 milionë euro gjatë kësaj vere nga Real Madridit, transmeton Gazeta Express. “Gjithmonë e kam konsideruar Ronald...

 • ​“Griezmann është më i miri në botë”

  • October 04, 2018 07:31

  Në xhiron e dytë, të vlefshme për grupin A të Ligës së Kampionëve, Atletico Madridi u ndesh me Club Brugge në Wanda Metropolitano. Madrilenët e fituan këtë ndeshje në shtëpi me...