• Dybala nuk e dëshiron Bayernin

  • November 21, 2018 17:31

  Argjentinasi shënoi golin e tij të parë mbrëmë në fitoren e Argjentinës 2-0 kundër Meksikës, ku ai ka luajtur më shumë për Kombëtaren së më parë. Interesimi i Bayern...

 • Juventus insiston për De Ligt

  • November 21, 2018 17:00

  19 vjeçari është në radar të shumë top klubeve europiane dhe më parë është raportuar se ai është synimi kryesor i bardhezinjve. De Ligt e vizitoi Allianz Stadium në v...

 • Milani në kërkim të De Paul

  • November 21, 2018 16:30

  Milani besohet se është i interesuar për shërbimet e Rodrigo De Paul. Rossonerët janë në mes të një krize të lëndimeve dhe po kërkojnë të forcojnë skuadrën në përpjekje...

 • ​Ylli i Anglisë përleshet me stafin e hotelit

  • November 21, 2018 16:00

  Anglia shënoi një fitore të madhe të dielën në “Wembley” duke e përmbysur Kroacinë nga 0-1 në 2-1 në kuadër të Ligës së Kombeve, dhe duke iu hakmarrë për atë humbjen në gjysmëfi...