Tifozët e Maltës "pushtojnë" sheshin e Prishtinës

  • October 11, 2018 16:00
  • Sport

Sonte duke filluar nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja në mes të Kosovës dhe Maltës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

E përpos mijëra tifozëve dardanë që do të jenë në stadium sonte, në Prishtinë sot janë parë edhe dhjeta tifozë maltezë.

Ata kanë parakaluar nëpër sheshin e Prishtinës duke brohoritur për Kombëtaren e tyre. /GazetaExpress/

Malta’s tifo-group in Prishtina, before their game against Kosova tonight! Someone on the street said to them ‘We’re going to beat you’ and one of them responded ‘ I know, I know, we’re only here for fun’♥️ @UEFAcom #KOSMLT pic.twitter.com/hrjmyGHEeB
— Engjell (@enxhizogaj) October 11, 2018

Loading...