Suarez e dëshiron largimin nga Barça

  • November 09, 2018 09:31
  • Sport

Sipas së përditshmes, Sport, mesfushori ishte i përkushtuar për të luftuar për vendin e tij në klub por duke parë që shumë lojtarë janë para tij, përfshirë edhe lojtarët si Malcom dhe Rafinha, ka lënë Suarezin në dyshime për të ardhmen e tij.

Për Suarezin do të këtë shumë të interesuar nëse ai dëshiron të largohet, me disa skuadra italiane, përfshirë Napolin dhe Milanin që janë të interesuara për të. /GazetaExpress/

Loading...