Nora prek finalen, Kosova siguron tri medalje

  • November 09, 2018 10:00
  • Sport

Kjo është xhudistja e tretë kosovare që arrin në një finale të Grand Prix’it në Tashkent të Uzbekistanit.

Nora mundi me ippon Kajzerin për të kaluar në finale.

Me këtë fitore të Noras, Kosova ka kompletuar tripletën dhe tashmë ka të sigurt 3 medalje, por mbetet të shihet se a do të jenë ato të arta apo jo. /GazetaExpress/

Loading...