Monaco në bisedime të avancuar me sulmuesin e Chelseat

  • January 11, 2019 15:00
  • Sport

Agjenti i lojtarit ka udhëtuar për në Monaco, dhe pritet të ketë bisedime të reja me klubin e Ligue 1, transmeton Gazeta Express.

Batshuayi nuk arriti ta gjejë vetën në La Liga me Valencian, pasi në 23 paraqitje shënoi vetëm 3 gola.

Për 25-vjeçarin belg interesim ka shfaqur edhe Evertoni, mirëpo klubi londinez dëshiron vetëm ta largojë lojtarin në formë të huazimit. /Gazeta Express/

Loading...