Majlinda dhe Distria në finale të Grand Prix’it në Uzbekistan

  • November 09, 2018 10:00
  • Sport

Majlinda e mposhti me ippon, Ana Perez Box, duke kaluar në finale të kësaj gare.

Në anën tjetër në finale të këtij turneu kaloi edhe Distria Krasniqi.

Krasniqi e mundi në gjysmëfinale Amber Gersjes për të kaluar në finale ku do të përballet me Eva Csernoviczi nga Hungaria. /GazetaExpress/

Loading...