Herrera pritet ta rinovojë kontratën me Manchester United

  • December 07, 2018 11:31
  • Sport

Sipas The Times, spanjolli tani dëshiron që të rinovojë me ekipin e tij aktual.

Fillimisht, Herrera kishte refuzuar ofertën fillestare të Djajve të Kuq por tani me përmirësime ai pritet që të nënshkruaj kontratë me skuadrën nga “Teatri i Ëndrrave”.

Që prej se ju bashkua asaj nga Athletic Bilbao më 2014, Herrera ka fituar FA Cup, EFL Cup dhe Europa Ligë me Jose Mourinhon. /GazetaExpress/

Loading...