Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshjen kthyese të Kupës së Mbretit ndaj Leganes

  • January 16, 2019 20:00
  • Sport

Real Madridi është mysafir i Leganes për ndeshjen kthyese të 1/8 së finales të Kupës së Mbretit.

Në përballjen e parë të zhvilluar në Santiago Bernabeu, Los Blancos fituan me rezultat 3-0 dhe janë në pozitë të mirë për të vazhduar tutje.

Loading...