• Blero publikon këngën e re “Ishe si lule”

    • November 27, 2018 17:00

    Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Ishe si lule” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike në sensin e baladës....

  • Cilin reper e quan Capital T vëlla

    • November 27, 2018 17:00

    Reperi Majk feston sot ditëlindjen e 28. Me këtë rast, kolegu dhe bashkëpunëtori i tij, reperi tjetër Capital T nuk ka harruar që nga Londra t'i urojë atij ditëlindjen...