• Rita Ora sjell videon duke dridhur të pasmet

  • March 21, 2019 21:32

  E fundit këngë e publikuar nga Rita Ora është “R.I.P”. Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora para pak ditëve solli bashkëpunimin me Sofia Reyes...

 • Sa interesante edhe këto aksesorë të Rinës

  • March 21, 2019 21:00

  Kur bëhet fjalë për reperen e njohur, Rina Balaj, menjëherë bëjmë sytë katër për të parë se çfarë ka bërë. Që nga fillimi thuajse ka qenë kështu e cila...

 • Ish-missi ekspozon këmbët e gjata në bikini

  • March 21, 2019 19:32

  Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Edhe pse ka vite që kur është zgjedhur Miss Shqipëria, Adrola ende vazhdo...