• ​ Bes Kallaku ‘i nxjerr bojën’ Sinan Hoxhës

    • January 16, 2019 20:31

     Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku pasi ka publikuar foto të tij në rrjete sociale të cilat përkojnë 10 vjet më herët, nuk është ndalur me kaq.  Ai ka publikuar disa...

  • Teuta Krasniqi tregon si dukej para 10 vitesh

    • January 16, 2019 18:00

    Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të dashura nga publiku. Bukuroshja shqiptare është një prej aktoreve më të kërkuara dhe më prezente në ekranet televizive....