• Vajza e Shyhretes shtatzënë

  • January 17, 2019 08:00

  Njomza nuk deshi të bëhej këngëtare dhe kështu zgjodhi një rrugë tjetër, ani pse edhe ajo kontribuon në këtë fushë, duke i zbukuruar shumë këngëtare e fytyra tonat publike....

 • 2Po2 paralajmëron projektin e ri

  • January 16, 2019 22:00

  Hip hop ylli, 2Po2, ka treguar se nuk e ka ndërmend që të ndalet. Ai ka publikuar një imazh në rrjetin social Instagram ku ka paralajmëruar projektin e ri. “Ka p...

 • Vjen “Twerk” nga City Girls dhe Cardi B

  • January 16, 2019 21:30

  Grupi City Girls dhe Cardi B kanë publikuar projektin mjaft provokativ. “Twerk” titullohet videoklipi i radhës i super femrave amerikane. Daps ka xhiruar videokl...

 • “10 vjet më parë”, Ami hap arkivat

  • January 16, 2019 20:31

  Por Ami duket se nuk është mjaftuar me një foto. Ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku e shohim mjaft në formë.  Gjithashtu Ami ka ndarë me ndjekësit në Instagram ed...