• Bes Kallaku dhe Kole Oroshi lansojnë këngën e re

  • November 19, 2018 19:00

  Bes Kallaku dhe Kole Oroshi i kanë bashkuar forcat për realizmin e këngës “Duku duku”. Mariglen Boja është kujdesur për muzikën e kësaj kënge që është shoqëruar me videok...

 • Agon Amiga lanson klipin e këngës “Oh bir”

  • November 19, 2018 19:00

  “Oh bir” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka lansuar Agon Amiga. Reperi i BabaStars e ka shoqëruar projektin e ri me videoklip, ndërsa tekstin e ka shkruar vet...

 • Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

  • November 19, 2018 19:00

  Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan nuk i ka mbajtur dot lotët teksa shihte foto dhe video të Arborit. Ajo tha se është marrë shumë me të dhe se...

 • Ish-e dashura e ministrit, beqare dhe e lumtur

  • November 19, 2018 19:00

  Elisa Isoardi, ish-e dashura e ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini është një beqare e lumtur dhe shumë e qetë.  Edhe në qoftë se fotografët nuk heqin dorë n...