• Dani së shpejti me projekt të ri solo

  • December 30, 2018 16:00

  Një prej zërave më të shquar, Ramadan Krasniqi – Dani, do të publikojë projektin e ri. Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare që së fundmi është inkuadruar edh...

 • Stine ndahet nga partnerja, bën postimin e pazakontë

  • December 30, 2018 13:00

  Por duket se historia e tyre e dashurisë ka përfunduar dhe një fakt të tillë e ka bërë të ditur vetë stine përmes një foto në Instagram ku shkruan: “Edhe pse fundvit, gjej larte...

 • Eli Fara tregon momentin më të vështirë në jetë

  • December 30, 2018 13:00

  Eli Fara ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” që trasmetohet çdo të shtunë në ABC News. Në një bashkëbisedim me dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, k...