• Ndarja e Grida Dumës pas 22 vitesh martesë

  • March 22, 2019 13:00

  Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti Ilir Shqina pas 22 vitesh martesë. Sipas dokumentit që bëri xhiron e rrjetit, ishte Grid...

 • Modelja e njohur rrezikon për një foto

  • March 22, 2019 10:32

  Daphne Joy është njëra nga modelet më aktive dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri në një ambient malor...

 • Aurela Gaçe e vlerëson lartë Tunën

  • March 22, 2019 10:00

  Aurela Gaçe ka thënë disa fjalë pas albumit të ri të Tunës. Këngëtarja, Aurela Gaçe e ka vlerësuar mjaft shumë albumin e Tunës në kohën kur thuhet se al...

 • Demi Rose mahnitë me foton nga shtrati

  • March 22, 2019 09:32

  Demi Rose ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 23 vjeçarja njihet për format e saj e ato i ka ekspozuar edhe në postimin e fun...