• Festë në familjen e Rita Orës

  • November 18, 2018 16:31

  Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita i ka uruar ditëlindjen. Bashkëngjitur me një foto Rita shkroi: ‘Urime ditëlindjen shoku im më i mirë dhe vëllai më i m...

 • “Eja”, kënga më e re nga Dardan Gjinolli

  • November 18, 2018 16:30

  “Eja” mban titullin projekti më i ri muzikor i Dardan Gjinollit që e sjell këngëtarin solo. Kënga e re është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe pritet të pëlqehet nga fa...

 • Reja e Remzies shtatzëne? Ja e vërteta

  • November 18, 2018 16:00

  Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares sonë të madhe Remzie Osmanit, shkruan “InfoKosova”. Ka shumë thashetheme të ndryshme për jetën dhe lidhjen e Gëz...