• Kylie Jenner qenka e martuar dhe ne nuk e dinim

  • November 18, 2018 19:00

  Në koncertin e tij të shtunën, reperi Travis përshëndeti miliarderen Kylie duke e quajtur "gruaja ime e bukur". Kjo nuk do të thotë që domosdoshmërisht jan...

 • A e dini cili politikan është ky ?

  • November 18, 2018 17:32

  Xhavit Haliti është nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, shkruan GazetaBlic. Ai po ashtu është njëri nga zyrtaret e lartë të PDK-së. Haliti, ka vit...

 • Agnesa Vuthaj shkëlqen me dimi e jelek

  • November 18, 2018 17:00

  Nuk është hera e parë që ajo bëhet nuse. Agnesa Vuthaj për të disatën herë është bërë nuse por formalisht, për t’i reklamuar veshjet tradicionale shqipt...