• Liberta Spahiu për 10 vite, shtoi 10 kilogramë

    • January 17, 2019 14:00

    Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu, ka vendosur gjithashtu t’i përgjigjet sfidës tashmë virale “10 Years Challenge”. Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh të 10 vite...

  • Loredana kthen format pak kohë pas lindjes

    • January 17, 2019 14:00

    Çifti i njohur, Mozik dhe Loredana në muajin dhjetor janë bërë prind për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana. Loredana preferoi që shtatz...