• Bleona tregon dukjen e saj pa makijazh

  • November 03, 2018 10:00

  Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, muajin e kaluar, publikoi projektin e saj më të ri “Monster”. Kjo këngë u prit mirë nga fansat e saj, gjersa ajo po vazhdon të punojë...

 • Çifti i famshëm i jep fund lidhjes

  • November 03, 2018 10:00

  Çifti i cili u fejua gjatë vitit 2015, konfirmuar lajmin përmes një deklarate për People, transmeton Klan Kosova. ‘Pas tri viteve të mrekullueshme, ne kemi vendosur që...

 • Kur Dua Lipa aktronte të “Familja Moderne”

  • November 03, 2018 10:00

  Dua Lipa e ka provuar vetën edhe si aktore. Edhe pse shumë e vogël më moshë, këngëtarja e famshme vite më parë, kur ishte si e vogël, kishte provuar fatin që të a...

 • Rita këtë herë suprizon me pamje!

  • November 03, 2018 09:31

  Së fundi, ajo është shfaqur e veshur me kostumin ngjyrë të kaltër me vija të bardha, kombinuar me bluzën e bardh dhe shumë aksesor. Rita dukej sërish shumë në formë dhe s...