Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës

  • May 15, 2019 20:32
  • Rozë

Rita Ora bën pjesë në listën e yjeve më të pasur.

Këngëtarja Rita Ora është emri i cili gjendet në listën e “The Sunday Times Rich List” ku bëjnë pjesë emrat më të pasur.

Siç thuhet pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

Rita Ora po vazhdon ta shijoj sukesin e saj me projektet muzikore dhe po punon pa ndalë për këngë të reja./Lajmi/

The post Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës appeared first on .

Loading...