Xhensila Myrtezaj thyen palestrën, publikon momente gjatë stërvitjes

  • November 09, 2018 13:31
  • Rozë

Xhensila Myrtezaj paraditen e sotme ka ndarë një video ku duket mjaft e zellshme në ushtrimet e palestrës. 

Ajo ka befasuar të gjithë që edhe pse një nën e re duket në formë mjaft të mirë trupore. 

Pamja e saj e ka një shpjegim dhe veç geneve një rol mjaft të rëndësishëm e paska dhe palestra. /Gazeta Express/

https://scontent-sjc3-1.cdnins...

Loading...