Vështirë ta njihni Florianin në këtë foto

  • October 19, 2018 21:32
  • Rozë

Florian Beqiri është i njohur për disa këngë.

Florian Beqiri vite më parë këndonte bashkë me Adrian Gaxhën, ndërsa më tej vazhdoi si solo artist, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtari shfaqet shumë më ndryshe prej herave të tjera, gjë që është vështirë të njihet.

Kjo pasi që këngëtari është rritur prej kur ka kënduar me Adrian Gaxhën dhe ka ndryshuar shumë.

Loading...