Veshja e ngushtë ia ‘vizaton’ linjat… këngëtarja shqiptare çmend rrjetin

  • December 06, 2018 23:00
  • Rozë

Këngëtarja e njohur labe, Poni është shumë e pëlqyer nga publiku.

Poni është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur nga fansat e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja ku shfaqet mjaft atraktive.

Në njërën nga to, këngëtarja labe është e veshur me një fustan lëkure ngjyrë bordo, i cili ia vë në pah linjat trupore.

Edhe pse ka disa vite, Poni lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja me pamjen dhe format e kolme që ka.

“Dashni e vjetër”, është projekti i fundit që ka lançuar në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Loading...