Vajzës së këngëtarit shqiptar i bëhet ves, ul pantallonat dhe në dimër

  • December 10, 2018 17:31
  • Rozë

Kejsi Medini ëshë një nga modelet më sexy dhe shpesh pozon foto mjaft provokuese. 

Duket se një nga më t pëlqyerat është janë disa foto të realizuara gjatë verës, ku biondia zmërthen pantallonat dhe ekspozon të pasmt. 

Këtë foto ajo e ka ripostuar në rrjetet sociale duke ndzur sërish debate. 

/Gazeta Express/

Loading...