Vajza e ministrit kosovar mahnit me zërin e saj të fuqishëm

  • November 09, 2018 11:00
  • Rozë

Vajza e Ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasanit, është një talent i vërtetë.

Në një video të publikuar nga ministri, Yllëza shihet duke performuar këngën 'Perfect' nga Ed Sheeran, shkruan Gazeta Gazeta Express.

Zëri i Yllëzës merr vëmendjen pasi që ajo është një vajzë e vogël por me potencial të madh./Gazeta Express/ 


Loading...