Vajza e Albërie Hadërgjonajt bëhet për spital!

  • December 07, 2018 08:00
  • Rozë

Anxhelina Hadërgjonaj prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja shqiptare është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj, ku në këto të fundit tregoi se ia kanë vjedhur telefonin asaj dhe grimerit të njohur, Ariel.

Pas këtij lajmi, Hadërgjonaj bëri të ditur se është e sëmurë dhe se momentalisht po merr një serum, e cila edhe në këtë foto ka zbuluar pak nga gjoksi i saj.

Ndryshe, Anxhelina së shpejti pritet të rikthehet me projekt të ri muzikor.

Loading...