U bë gjyshe para një muaji, nëna e Gjikos befason me këtë veprim

  • March 22, 2019 22:32
  • Rozë

Elita dhe Gjiko para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin, Zëri.

E duket që lindjes së Zërit më së shumi i është gëzuar nëna e Gjikos e cila ka publikuar foto të ndryshme që nga ajo ditë.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën në formë shakaje tregon rregullat e saj si gjyshe./ORAinfo/

The post U bë gjyshe para një muaji, nëna e Gjikos befason me këtë veprim appeared first on .

Loading...