“Të dua superman” ia thotë Klaudia këtij personi!

  • December 07, 2018 18:00
  • Rozë

Balerina e njohur Klaudia Pepa është këtë vit prezantuese e festivalit të 20-të ‘Kënga Magjike’ së bashku me moderatoren Bora Zemani.

Ajo duket se është ndjerë mjaft mirë në moderimin e këtij festivali së bashku me Borën dhe Ardit Gjebrean e më shumë me këtë të fundit.

Për këtë arsye Pepa ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Gjebrean dhe krahas saj shkruan: “Të dua superman”.

Nuk është hera e parë që Klaudia shpreh vlerësimin dhe dashamirësinë e saj për kantautorin dhe moderatorin Ardit Gjebrea./Gazeta Express/

Loading...