Tayna na prezanton me prindërit e saj

  • March 15, 2019 22:32
  • Rozë

Arritjet e saj nuk kanë të ndalur, projektet muzikore të Taynës arrijnë shikueshmërinë më të madhe.

Duke shfaqur gjithmonë vetën në forma të ndryshme, sot Tayna ndryshoi sistemin e publikimeve.

Në rrjetin social Instagram ajo ka hedhur një foto me prindërit e saj, edhe pse me angazhime të shumta gjeti kohë edhe për familje.

E me këtë foto shihet që Tayna ka prindërit në moshë mjaft të re.

Për ta suksesi I vajzës, është një arritje e shkëlqyer dhe një sukses që rrall kush mund ta arrij.

Ndryshe, para pak dite ka lansuar këngën “Kce”, që u pëlqyr jashtëzakonisht shumë nga publiku. /Kosovarja/

The post Tayna na prezanton me prindërit e saj appeared first on .

Loading...