Supermodelja seksi përlotet duke ecur në pistë

  • November 09, 2018 10:31
  • Rozë

Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme.

E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët e Victoria’s Secret për herë të fundit, përcjell Gazeta Express.

Modelja braziliane nuk do të jetë më pjesë e tyre, ndërsa teksa ka parakaluar në pistë i kanë dalë edhe lotët. 

Pas spektaklit, Adriana ka postuar një video të përvojës ës saj si engjëll i VS, ndërsa ka falënderuar shtëpinë e madhe dhe fansat që e kanë përkrahur këto 20 vite./Gazeta Express/

View this post on Instagram Dear Victoria, Thank you for showing me the world, sharing your secrets, and most importantly not just giving me wings but teaching me to fly. And all the ❤️ to the best fans in the ????! Love, Adriana ????
A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on Nov 8, 2018 at 2:00pm PST


Loading...