Sinan Vllasaliu pas shumë kohësh vjen në intervistë, ndiqeni sonte në Sevenbizz

  • January 11, 2019 15:00
  • Rozë

- Sinan Vllasaliu vjen në një intervistë pas shumë kohësh mungesë, flet për bashkëshorten të cilën po ia publikojnë në mediat rozë dhe shumë të rejat tjera.

- Lindon Berisha tregon për karrierën, sukseset dhe projektet e reja, tregon a do t'i bëjë 'diss' ndokujt, si dhe rikujton babain e tij.

- Më të rejat e showbizzit që karakterizuan javën.

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, sonte nga ora 19:00 në T7. 

Loading...