Rudina si rrallë herë del në publik me burrin, kështu po duken çifti

  • December 07, 2018 18:00
  • Rozë

Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari tregohet gjithnjë mjaft diskrete sa i përket jetës së saj private.

Por këtë herë në premierën e filmit “Lorik”, Rudina u shfaq e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Xhavit Bajrami.

Të dy mjaft në formë dhe elegantë kanë pozuar për aparatin.

Çifti kanë së bashku një vajzë, vogëlushen Mia./Gazeta Express/

Loading...