Rita Ora dhe Bebe Rexha sërish bashkë, të zjarrta në të kuqe në një gala në LA

  • October 12, 2018 11:31
  • Rozë

Këtë herë, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë shfaqur shumë elegante derisa janë takuar në një gala të organizuar në Los Angeles, vetëm disa ditë pasi festuan bashkë në AMAs.

Rita është dukur fantastike në fustanin e kuq e të gjatë, ndërsa flokët e bardhë i ka larguar nga fytyra dhe grimi i shkonte shumë me dukjen.

Bebe në anën tjetër, ka shkëlqyer në një fustan që i tregon gjoksin ndërsa flokët i ka bërë ngjashëm si mikja e saj e ngushtë.

Dyshja tashmë të pa ndara janë takuar në tepihun e kuq dhe kanë dhënë bashkë intervista duke u përqafuar e pozuar bashkë./Gazeta Express/  

 

Loading...