Rikthimi i Skillz po ndodh, ja kur publikohet kënga

  • December 07, 2018 15:31
  • Rozë

Burime për Iconstyle.al bëjnë të ditur që dyshja do rikthehet përsëri si grup dhe se kënga e tyre është gati tashmë.

Dhe kjo nuk është e tëra.

Po ashtu mësohet që kjo prurje e re do jetë gati për t’u hedhur në treg me datë 21 dhjetor. 

Loading...