Rezarta Shkurta reagon rreth lajmit të rrejshëm për shtatzëninë: Nuk jam dhe nuk kam ndërmend të jem

  • November 08, 2018 22:00
  • Rozë

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka rënë së fundmi pre e një lajmi të rremë.

U raportua në disa prej mediave online në Shqipëri se këngëtarja ishte shtatzënë për herë të dytë.

Një lajm i tillë duket të jetë krejt i pavërtetë, kjo pasi Rezarta e mohoi vet përmes rrjeteve sociale.

Foto: Rezarta Shkurta/Instagram

Ajo publikoi në InstaStory një pamje të këtij lajmi, ndërsa mohonte në mbishkrimin e saj shtatzëninë, duke thënë se as nuk është e as nuk ka ndër mend njëherë për njëherë të bëjë fëmijë të dytë.

“Nuk jam shtatzënë dhe nuk kam ndërmend të jem…thjeshtë jam shëndoshur”, ka shkruar këngëtarja në InstaStory.

Foto: Rezarta Shkurta/InstaStory

Përndryshe, ajo është e martuar me nipin e ish-diktatorit, Enver Hoxha, Ermal Hoxha.

Ata kanë së bashku një vajzë, të cilën dyshja e kanë pagëzuar me emrin Hera. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne familjen tone❤️

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on Nov 7, 2018 at 12:06pm PST

Loading...