Pse vallë? ”Çmend” rrjetin me pozicionin dhe të pasmet seksi, por Rashel Kolaneci habit me veprimin e saj!

  • October 11, 2018 15:32
  • Rozë

Edhe pse në një moshë të re, Rashel Kolaneci konsiderohet tashmë si një prej femrave më seksi të showbizz-it shqiptar.

Mund të themi se çdo postim i saj në Instagram është i destinuar për të lënë pa mend të gjithë ndjekësit e saj.

Në jo pak raste Rasheli është akuzuar se format e rrumbullakosura trupore i ka vetëm fal operacioneve të shumta pastike që ka bërë.

Jo vetëm kaq, por vazhdimisht akuzohet se fotot e saja janë photoshop.

Me siguri pikërisht këto komente të tilla janë arsyeja se pse Rasheli ka bllokuar komentet në foton e saj të fundit të postuar në Instagram ku nxjerr në pah të pasmet e saj seksi ndërkohë që luan golf.

Like nëse të pëlqen golfi”, shkroi Rasheli në këtë foto ku duket shumë seksi.

Loading...