Pamje të papara, koha kur Ibrahim Tatlises me plis në kokë përformoj midis Prishtinës

  • October 19, 2018 22:00
  • Rozë

Ibrahim Tatlises është njëri ndër këngëtaret e njohur turk.

Ai ishte i pranishëm në vitin 2005 në Prishtinë, ku mbajti koncert dhe kishte mbledhur një numër të madh të shikuesve.

Aty mbahet mend se e pranishme ishte edhe Adelina Ismajli, që bëri një përformancë të jashtëzakonshme.

Ibrahim Tatlises këndoj në koncert edhe këngën e tij të mirënjohur ‘Aramam’ e cila është një ndër hitet e tij të pavdekshme.

Ndryshe, ka kohë që Ibrahim Tatlises nuk është më aktiv në skenën muzikore.

Këtë largim nga muzika, e bëri për shkak të problemeve shëndetësore.

Shikoni fotografitë me poshtë me plis në kokë dhe flamur në dorë këngëtari turk. /GazetaBlic/

Loading...