Nora dekoron shtëpinë për festa, tregon ambientin luksoz

  • December 07, 2018 12:00
  • Rozë

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje nga brendia e shtëpisë së saj luksoze.

Nora ka vendosur bredhin dhe e ka dekoruar shtëpinë me shumë shije, e këngëtarja njihet pëe shijen dhe stilin e saj të veçantë./Gazeta Express/ 

Loading...