‘Murat’ përfundon në spital, kjo është arsyeja

  • March 22, 2019 22:32
  • Rozë

Burak Deniz ëstë një prej aktroëve më të përfolur të kinematografisë turke.

Ai është aktori që shpeshëherë shfaqet në ballinat e shumë revistave në Turqi dhe më gjerë, e kjo falë pamjes së tij.

Burak u bë shumë i njohur në publik me rolin e tij të ‘Muratit’ në serialin ‘Ask laftan anlamaz’.

Së fundi ai ka përfunduar në spital pasi u kafshua nga qeni i tij./ORAinfo/

The post ‘Murat’ përfundon në spital, kjo është arsyeja appeared first on .

Loading...