Me fustan të ngushtë, Rita Ora vë në pah gjoksin atraktiv ndërsa paralajmëron risi për fansat

  • January 11, 2019 21:30
  • Rozë

Këngëtarja Rita Ora është duke punuar në disa projekte, të cilat pret t’i lansojë së shpejti për fansat e saj.

Ndonëse ka vetëm pak muaj që ka publikuar albumin e rim, artistja shqiptare nuk po ndalet duke punuar rreth këngëve e shfaqjeve të shumta që parashikon për fansat e saj.

Rita Ora (Foto: Thomas Concordia/Getty Images/Guliver)

Ajo njashtu vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Rita ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqet mjaft provokuese veshur me një fustan të zi lëkure.

Këngëtarja shqiptare ka vënë në pah gjoksin atraktiv, ndërsa ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve, të cilët janë plot 14 milionë vetëm në këtë rrjet social.

View this post on Instagram

Can’t wait for this weekend after working hard this week with all of the amazing upcoming things I’ve prepared for all of my BOTS! I can’t wait for you guys to see everything!!! Yes 2019!!!!!

Loading...