Mbyllne me hare natën, këtë moment nuk e keni parë se si vallëzuan Hamza e Gëzimja?

  • April 20, 2019 22:00
  • Rozë

Dasma e djalit të Remzie Osmanit për gjatë do të mbahet në mend, shkruan “InfoKosova”.

Jo vetëm për faktin që mori nusen më të bukur njëherë për njëherë, por edhe që bëri një dasmë shumë të madhe dhe e cila u bë mediatike.

Hamza e Gëzimja shkëlqenin në natën më të veçant të jetës së tyre.

Ata madje as që ndaleshin duke vallëzuar së bashku me mysafirët.

Por, ky moment nuk është parë derimë sonte, aty shihen çifti i ri duke e “kallë” vërtet dasmën e tyre./InfoKosova/

The post Mbyllne me hare natën, këtë moment nuk e keni parë se si vallëzuan Hamza e Gëzimja? appeared first on .

Loading...