Luana Vjollca më në fund niset për pushime

  • November 09, 2018 10:32
  • Rozë

Ka qenë njëra nga artistet më të angazhuara përgjatë këtij viti.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca ia ka vënë vulën vitit 2018 me projektet e realizuara, shkruan lajmi.net

Ajo solli dy këngë të reja “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”, e që nuk u ndalë as në koncerte gjithë sezonën e verës.

Kurse tani këngëtarja, ka filluar emisionin “Shiko Kush Luan” e cila çdo javë e argëton publikun me mysafir të veçantë dhe puntata të ndryshme.

Duket se Vjollca është mëse e angazhuar dhe nuk po gjen kohë as për veten.

E në postimin e fundit tregon se më në fund do shkojë në pushime por që nuk ka dhënë detaje të hollësishme rreth destinacionit.

Pas gjithë kësaj pune ky është një pushim i merituar i Luanës.

Loading...