Lorik Cana thotë se gruaja e tij po plaket…

  • November 09, 2018 10:32
  • Rozë

Futbollisti i njohur, Lorik Cana vazhdon të jetë një emër mjaft i diskutuar në media.

Ish-kapiteni i Kombëtares është i martuar prej vitesh me bukuroshen italiane, Monika Cana, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit feston sot (e premte) ditëlindjen, ndërsa ka marrë një urim të veçantë nga bashkëshorti i saj.

“Po Plaket”, janë fjalët e tij.

Lorik Cana, ka një familje të vogël dhe të mrekullueshme të cilët tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Boiken.

Loading...